הם צבעוניים, אישיים ומיוחדים, הם מוסיפים לכל חדר את הנגיעה המעניינת והייחודית ואפשר בקלות לצבוע מעליהם, להכין דף חלק ולצייר ציור חדש כשמתחשק. עיצוב חדרי ילדים בשילוב של ציורי קיר מאפשר לכם להכניס צבע אל תוך החלל ולתת לו נגיעה אישית.

חדרי ילדים הם מקום שבו צריך לתת ביטוי לאהבות, לתחומי העניין ולתחביבים של הילד ולפתח אותם גם באמצעות העיצוב. ציורי קיר הם הדרך הכי אסתטית ומעניינת להכניס לתוך החלל את הדמויות האהובות, את בעלי החיים החביבים או את עולם הטבע שהילד אוהב. מכדורגל ועד לטיולים, מדמויות דיסני ועד לאגדות פו הדב, אפשר ליצור קירות נפלאים שמספרים סיפור שהילד מתחבר אליו ובכך להפוך חדרי ילדים לאישיים יותר.

איך משלבים ציורי קיר בחדרי ילדים בצורה נכונה?

כדי שהציור יהיה מוקד החדר אבל לא יעמיס יותר מדי, כדאי להתאים את הציור לחלל ולאופי החדר. כך למשל מומלץ לבחור קיר אחד שעליו יצויר הציור ולהתאים את צבעי הציור לריהוט, לצבעי הקירות האחרים או לפריטים שנמצאים כבר בחדר. לחילופין, אם מדובר בחדר ריק, התאימו את צבעי הקירות החלקים והריהוט שתבחרו לצבעי ציור הקיר. כך המראה יהיה אחיד ונעים לעין.

חדרי ילדים יכולים להיות קטנים ועם מעט חלונות או גדולים ומוארים מאד, הציור צריך להתאים לגודל החדר. לדוגמה לחדר קטן כדאי לבחור ציור עדין בצבעים בהירים ואילו בחדר גדול אפשר לבחור בקיר אחד שיהיה דרמטי יותר ולצייר עליו ציור גדול בצבעים חזקים.

איך בוחרים מה לצייר?

לכל ילד יש עולם משלו וחדרי הילדים צריכים לשקף את העניין. אם מדובר בתינוק קטן או פעוט שעוד לא פיתחו עולם מיוחד משלהם, אפשר להתאים את ציור הקיר לגיל. ציורי חיות חמודות, דמויות דיסני, פרחים, פרפרים ועוד. הציור צריך להתאים לגיל של הילד ולא להיות מפחיד מדי או לא נעים, לכן מומלץ לשתף את הילד בבחירת הציור אם הוא בגיל נכון לכך.

 

ציורי קיר בחדרי ילדים - אבי בליטשטיין

ציורי קיר הם דרך נפלאה להכניס צבע, עניין ותחושה עיצובית יותר לכל חדר, אבל בחדרי ילדים מדובר במסיבה של ממש. אין דרך נפלאה יותר מאשר צבע, צורה וסיפור לעורר את הילד ולגרום לו להרגיש בבית. ביחרו להשקיע בציור קיר שהופך את החלל האישי של הילד שלכם למשהו שמשקף את העולם שלו והוא ירצה לבלות בחדר במשחק, באירוח, בהכנת השיעורים ואולי אפילו לא יתנגד לשעת השינה.

הקליקו לצפייה בעוד ציורי קיר לחדרי ילדים